Siedziba Firmy:
HoReCa Project
58-500 Jelenia Góra
ul. Wolności 187 C
NIP 611-240-80-28

Radosław Dutka
kom +48 886 740 274
mail: radek@horeca-project.com

Wypożyczalnia krzeseł i stołów

Organizacja bankietu to trudne zadanie. Znalezienie odpowiedniego obiektu w dobrej lokalizacji to połowa sukcesu. Kolejnym krokiem jest zadbanie o odpowiednią oprawę artystyczną naszego przyjęcia. Dbając o zadowolenie gości musimy pamiętać o szczegółach. Zamawiając wykwintne menu dla zaproszonych gości powinniśmy zapewnić im odpowiednie miejsce, przy którym będą mogli skosztować przygotowane potrawy. Smaczne potrawy na pewno będą lepiej smakowały, podane na eleganckiej zastawie, a kawa z filiżanki porcelanowej będzie jeszcze bardziej aromatyczna. Wino w kryształowych kieliszkach będzie jeszcze piękniej się mieniło. Można by rzec, że wszystko zapięte na ostatni guzik. No tak ale brakuje odpowiednich stołów i krzeseł. Przecież nie można posadzić dwunastu gości do stolika sześcioosobowego. W takiej sytuacji pozostaje tylko Wypożyczalnia krzeseł i stołów.

Wypożyczalnia krzeseł i stołów Cena od
6,50 PLN netto za krzesło

Wypożyczalnia krzeseł i stołów

Wypożyczalnia bankietowa HoReCa Project pomoże Ci zorganizować doskonałą imprezę, dzięki oferowanym przez nas meblom najwyższej jakości. Aby ułatwić Państwu sprawne zorganizowanie imprezy, jesteśmy gotowi zaaranżować przestrzeń tak aby współgrała z całym wydażeniem. Nasza usługa obejmuje również dostawę zamówionych mebli w dowolny punkt i o dowolnej godzinie, na obszarze całego kraju. Wypożyczalnia krzeseł i stołów HoReCa Project prowadzi wynajem mebli bankietowych na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak: chrzciny, wesela, stypy, bankiety, konferencje, imprezy plenerowe, meetingi, prelekcje, eventy, szkolenia, pokazy, spotkania rodzinne i kulturalne. Oferujemy wypożyczanie mebli bankietowych oraz konferencyjnych. Posiadamy szeroki wybór mebli tak aby w pełni zaspokoić wszystkich naszych klientów. W swej ofercie posiadamy meble cateringowe zarówno na potrzeby imprez plenerowych jak i przyjęć organizowanych w eleganckich salach balowych.

Na potrzeby działalności firmy HoReCa Project, czyli Wypożyczalnia krzeseł i stołów, mamy dla Państwa dyspozycji różne rodzaje krzeseł oraz stołów. Najpopularniejszym krzesłem jest krzesło typu "ISO" z metalowym stelażem i czarną tapicerką oraz siedziskiem. Doskonale prezentuje się w dużych i małych salach konferencyjnych. Aby takie proste krzesło konferencyjne nabrało wyrazu można założyć na takie krzesło pokrowiec. Jest to proste, ale funkcjonalne krzesło konferencyjne. Natomiast na eleganckie przyjęcia proponujemy Państwu profesjonalne krzesła bankietowe 021LM. Są to pięknie prezentujące się meble do siedzenia. Ponadto w ofercie, Wypożyczalnia krzeseł i stołów, posiadamy różnego rodzaju stoły. Na eleganckie przyjęcia w salach bankietowych proponujemy stoły okrągłe w trzech rozmiarach. Są to solidnie wykonane stoły do których posiadamy obrusy i skirtingi. W połączeniu z krzesłami bankietowymi tapicerowanymi tworzą elegancką całość, która dopasowuje się do każdego wnętrza.

Naszą misją jest taki Wypożyczalnia krzeseł i stołów, aby nasi Klienci byli zachwyceni ze współpracą z Naszą Firmą HoReCa Project, a w przyszłości nawiązania stałej współpracy. Nasz personel posiada wysokie kwalifikacje. Meble cateringowe dowieziemy, zmontujemy i doradzimy w jaki sposób najlepiej je ustawić, tak aby w pełni spełniały swoje przeznaczenie i idealnie harmonizowały z przestrzenią w jakiej zostaną umieszczone. Wszystkie nasze meble cateringowe są wcześniej sprawdzane pod względem bezpieczeństwa i czystości. Dostarczamy do klienta gotowe do użytku meble, tak aby całe przygotowanie wydarzenia było szybkie i sprawne. Każdy Wypożyczalnia krzeseł i stołów traktujemy indywidualnie i przygotowujemy się do niego z należytą sumiennością. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej Firmy HoReCa Project.