Czym się zajmujmy

Wynajem mebli, tak w dużym uproszczeniu można by było zakwalifikować naszą branżę. A tak naprawdę jest to tworzenie indywidualnej oferty pod daną tematykę eventu, kompleksowe dostarczanie i odbiór czystych i zadbanych mebli. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam dostosować się pod wymagania klienta i sprostać nawet w bardzo dużych uroczystościach. W naszym asortymencie znajdują się nie tylko krzesła składane, ale także stoły,stoliki, fotele, sofy, bary, sprzęt cateringowy, namioty, pawilony, akcesoria, multimedia, oświetlenie i inne dekoracje.

Przez wiele lat nasza firma brała udział w wielu przyjęciach dzięki czemu mamy bardzo liczne grono zadowolonych klientów, a także nie straszne nam nowe wyzwania. Wiemy że organizacja przyjęcia to nie jest sprawą trywialną i jak bardzo ważne są odpowiednie meble, dzięki czemu nasz asortyment rozrósł się na przestrzeni lat. Zrobimy wszystko żeby wspólnymi siłami jak najlepiej zaprezentować Twój event, ponieważ zdajemy sobie sprawę jakie bywa to ciężkie, a nasze meble zapewnią najwyższy komfort.

Cała Polska, każdy event!

Nasza działalność zaczęła się w Dolnym Śląsku, ale na przestrzeni lat zapytań i klientów przybywało z innych regionów Polski. Więc zaczęliśmy tworzyć sieci magazynów i placówek w innych województwach, aż mogliśmy dostarczać usługi wynajmu mebli w całej Polsce. Dziś posiadamy 6 placówek i magazyny w praktycznie każdym województwie. A nawet zdarzają się kontrakty wykraczające poza granice naszego państwa.

Nasz asortyment


Krzesła
Stoły
Fotele

Sofy
Oświetlenie
Namioty

Multimedia
Sprzęt Gastronomiczny


świetnie sprawią się na różnych eventach przykładowo:


Targi
Spotkania biznesowe
Prezentacje firmy, usług

Imprezy firmowe
Wystąpienia publiczne
Wydarzenia plenerowe

Wesela, śluby
Gale
Koncerty


Wypożyczenia długo i krótko terminowe

Dla kogo jest wynajem długoterminowy?
Przykładowo: Jesteście firmą która prężnie się rozwija i potrzebujecie dodatkowych stanowisk pracy, ale zastanawiacie się czy nie przenieść się w inne miejsce w przeciągu roku. Wynajem mebli w tym wypadku jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż nie trzeba się zastanawiać czy nowe meble będą pasować w innym biurze i co zrobić z nimi jeśli zdecydujemy się na wynajem/zakup umeblowanego biura. Mogą Państwo prowadzić także pensjonat, a potrzebują państwo leżaków tylko w lato, więc oszczędnością miejsca w zimie by był wynajem na określone miesiące. Przykładów może być naprawdę wiele, a w razie wątpliwość wystarczy zostawić zapytanie przez formularz kontaktowy czy też zadzwonić.

Czym się zajmujmy

W naszym serwisie bardzo szybko wybierzesz odpowiednie krzesła składane dla siebie.

HoReCa Project posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Specjalizacją firmy jest obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie wyposażania pomieszczeń we wszelkiego rodzaju krzesła, stoły, hokery barowe i siedziska użytkowe. ( bary, hotele, pensjonaty, kawiarnie, restauracje, szkoły, urzędy, eventy, plenery, itp.)

krzesła składane drewniane, plastikowe, z tworzywa. Wszystkie te propozycje dostępne sa u nas w sklepie. krzesła możemy wysyłać własnym transportem jak również przesyłkami

na paletach – kurierem w dowolne miejsce w kraju. Krzesła składane to nasze oczko w głowie. Sprzedajemy już ponad 10 lat. Jeśli chodzi o krzesła składane mamy bardzo duże doświadczenie. Posiadamy także usługę – serwis. Jeśli coś się dzieje z krzesłami u nas zakupionymi postaramy się pomóc w ich naprawie. Nasze krzesła

to dobra inwestycja szczególnie dla instytucji które organizują spotkania , imprezy publiczne itp. krzesła można schować w miejsca gdzie nie zajmą dużo przestrzeni. Krzesła drewniane są bardzo odporne i długotrwałe w użytkowaniu. Krzesła z tworzywa są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Coraz częściej w naszych pomieszczeniach stosujemy meble w tym krzesła które w rozmaity sposób można składać, natomiast producenci mebli starają się zachować odpowiednie funkcje mebla i krzesła składanego przy jednoczesnej możliwości jego składania. Wielu z nas nie może sobie pozwolić na mieszkanie o dużym metrażu. Przy takim ograniczeniu każdy kawałek mieszkania jest ważny. Zagracanie meblami prowadzi do utraty ważnej użytkowej powierzchni. Krzesła, stoły składane, sofki i meble wypoczynkowe składane w bardzo wydajny sposób odzyskują nam straconą powierzchnię w tym również tanie krzesła składane. Kolejnym powodem coraz częstszego używania mebli składanych jest wzrastająca świadomość ergonomii pomieszczeń. Umieszczenie mebli które zostały wyprodukowane zgodnie zasadami ergonomii podnosi wartość użytkową całego pomieszczenia. Dodatkowo przyjaźnie wpływa na jego użytkowników. Każdy czuje się swobodnie i wygodnie wiedząc że meble służą nam.

najlepiej w tym serwisie znamy się na: krzesła składane. ważne żeby każdy z Państwa dobrze dobrał krzesła. czy to drewniane czy to składane plastikowe – i jedne i drugie dostarczymy szybko sprawnie i w dobrej cenie.

krzesła składane to produkt którym zajmujemy się bardzo długo. proponujemy także wynajem. jeśli Państwo chcą je wynająć posiadamy u siebie około 1000 różnych krzeseł.

mamy długoletnie doświadczenie krzesła sprzedajemy i wynajmujemy bardzo długo. nasze ceny są najlepsze krzesła składane. działamy szybko i możemy dostarczyć krzesła drewniane, tapicerowane, plastikowe w dowolne miejsce w kraju. nasze krzesła szybko, tanio dobrze i solidnie. zapraszamy do skorzystania z serwisu.

Jaka może być historia krzesła składanego. domyślam się że wymyślił ktoś komu było mało miejsca w domu i okazały się idealne. ale skąd pomysł jak tanie krzesła mają się składać ? to jest pytanie , teraz z kolei wydaj mi się że krzesła składane powstały w momencie jak komuś zwykłe krzesło się przewróciło lub zepsuło. może się złożyło poprzez jakąś wadę i zrobiło się krzesło składane choć miało być zwykłym krzesłem.

możemy domniemywać że najpierw było krzesło zwykłe a potem z racji potrzeby krzesła składane.

Była już historia krzesła drewniane a teraz może coś do czego wykorzystujemy krzesła składane; my jako firma najczęściej powiedziałbym do wynajmu albo do sprzedaży dla różnych instytucji. raczej indywidualne osoby zakupują ale pojedyncze sztuki. nasz serwis skierowany jest raczej do firm czy urzędów do szkół które potrzebują krzeseł ale w dużej ilości. w ogóle krzesła składane to fajna sprawa tak teraz mi przyszło do głowy, poręczne i zajmują mało miejsca, zapraszamy do serwisu / posiadamy w ofercie krzesła składane drewniane, plastikowe i tapicerowane posiadamy także stoły składane okrągłe stoły składane z tworzywa oraz stoły składane prostokątne, wszystkie składane elementy można u nas zakupić

tanie krzesła składane, to kolejna sprawa. często w ten sposób fraza jest wyszukiwana. ale czy powinniśmy sugerować się ceną przy zakupie ? tanie krzesła składane nie zawsze będą nam służyły długo. tak niektórzy mogą uważa. tym niemniej tanie krzesła składane to dobre rozwiązanie tymczasowe i w zasadzie krzesła te nie psują się. chyba że ktoś nie używa należycie.

kolejny wątek przy zakupie krzeseł składanych to ich kolorystyka. posiadamy głównie w kolorach czarnych i białych. Przy większych zamówieniach krzesła mogą zostać przygotowane w innych kolorach.

Ponad 300 000 sprzedanych krzeseł i baza 650 klientów instytucjonalnych są naszą najlepszą rekomendacją. Wypracowane metody działania oraz własne zaplecze produkcyjne zapewnia realizacje nawet najbardziej nietypowych potrzeb naszych Klientów. Wyposażamy w krzesła składane sale bankietowe, konferencyjne. Nasze krzesła składane bardzo dobrze się sprawdzają w plenerze podczas różnych festiwali, koncertów, eventów, kin objazdowych i innych imprez. Wielu z naszych klientów zadeklarowało już swoje zadowolenie poprzez wystawienie pisemnych referencji. Nasze krzesła o oryginalnym wyglądzie sprawdzą się idealnie również jako krzesła do użytku domowego. Materiały, z których zostały wykonane siedziska są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Dodatkowo są one łatwe w utrzymaniu czystości oraz są łatwe w magazynowaniu. Stelaż wyróżnia się niezwykłą trwałością oraz plastycznością. Stelaż jest lakierowany, co pozytywnie wpływa na wygląd krzesła składanego. Krzesła składane posiadają solidny i stabilny stelaż, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz kształt ergonomiczny zapewniając wysoki komfort siedzenia.